Nowe mieszkania w pobliżu centrum Kaprun

Numer referencyjny: KG15886
Kraj: Austria
Region: Kaprun/Zell am See
Miasto: Kaprun
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 104.23 m2
 
Cena:
470.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Zell am See/Kaprun jest idealnym miejscem dla miłośników sportów zimowych, wodnych oraz jazdy na rowerze! Znajdą tu Państwo lodowiec, góry oraz jezioro, które dostarczą niezapomnianych sportowych wrażeń oraz relaksu.

Oferujemy Państwu 15 nowych mieszkań położonych właśnie w tej przepięknej okolicy. Mieszkania zostały gruntownie wyremontowane i częściowo przebudowane. Położone są zaledwie 500 metrów od centrum Kaprun i od wyciągu Maiskogel. Każde mieszkanie posiada balkon, miejsce parkingowe na zewnątrz obiektu oraz pomieszczenie piwniczne. Apartamenty będą posiadały kompletnie wyposażoną łazienkę, WC oraz kuchnię z kilkoma rodzajami mebli kuchennych do wyboru. Na życzenie klienta możemy wyposażyć i umeblować cale mieszkanie. Dopełnieniem komfortu jest salon wellness, sauna, fitness oraz sauna z kabiną podczerwieni do dyspozycji wszystkich mieszkańców obiektu. Częścią kompleksu jest także recepcja otwarta przez siedem dni w tygodniu.

Właściciel ma możliwość wprowadzenia się do mieszkania lub wykorzystania go w celu dalszego wynajmu.

Rezydencja znajduje się w pobliżu centrum miasta (500 m), łaźni termalnych Tauern Spa (400 m), wyciągu Maiskogel (400 m) i pola golfowego (3,3 km). Lodowiec Kitzsteinhorn oddalony jest zaledwie o 6,7 km.

Zima w Alpach ze stuprocentową gwarancją śniegu? To region Zell am See/Kaprun! Zima zaczyna się tutaj na stokach lodowca Kitzsteinhorn (3000 m n.p.m.), a kończy na brzegach zamarzniętego jeziora Zeller. Okoliczny lodowiec, ośrodek zimowy Maiskogel oraz Schmittenhohe dostarczy zapomnianych zimowych wrażeń. Do dyspozycji jest 138 km tras narciarskich, a najmniejsi miłośnicy sportów zimowych mogą skorzystać z usług szkoły narciarskiej. Oprócz tras zjazdowych, dużo radości dostarczą i trasy biegowe o długości 200 km. Nie można się tu nudzić i w sezonie letnim. Do dyspozycji jest wiele tras pieszych, rowerowych, szeroka oferta sportów wodnych, paragliding oraz pole golfowe.

Po intensywnie spędzonym dniu pełnym sportowych wrażeń, można odpocząć w przytulnych restauracjach, barach, czy łaźniach termalnych Tauern Spa.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: