Sezon narciarski już rozpoczęty! Wyjedź na długi weekend w Alpy!

Szukasz ucieczki przed gonitwą przedświąteczną? Wyjedź w Alpy. Tutaj sezon narciarski jest już w pełnym rozkwicie.  Na lodowcach, takich jak Kitzsteinhorn lub Dachstein, sezon 2019/2020 rozpoczął się już w październiku.

W grudniu czynne już są wszystkie znane ośrodki, których wykaz wraz z datami początku i końca sezonu przygotowaliśmy.

Pewność pokrywy śniegowej i długi sezon zimowy co roku przyciąga narciarzy z całego świata. Austriacki Urząd Statystyczny odnotował w poprzednim sezonie zimowym prawie 73 miliony noclegów, o 1,4 % więcej niż w roku poprzednim. W tym okresie również wszystkie miejsca zakwaterowania wykazały rosnącą liczbę noclegów. Największy względny przyrost został odnotowany w prywatnych mieszkaniach wakacyjnych (o 5,5 % na 7,83 miliona).

Dla inwestorów stanowi to jasny wskaźnik – inwestowanie w nieruchomości w Austrii w połączeniu częściowego wykorzystywania na swoje potrzeby z wynajmem  opłaci się. Dokonaj zakupu nieruchomości w swoim ulubionym ośrodku, korzystaj z niej w czasie swoich wakacji a następnie na resztę roku wynajmij ją. Zapewnisz sobie w ten sposób interesujący dochód pasywny. W tabeli zamieściliśmy wskazania nieruchomości w poszczególnych ośrodkach.

Foto: GROGL/Shutterstock

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: