Urządzone apartamenty we włoskim ośrodku narciarskim

Numer referencyjny: IM19302
Kraj: Włochy
Region: Livigno & Bormio
Miasto: Valdidentro
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 50.00 m2 - 65.00 m2
 
Cena:
117.000 € - 260.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Zaledwie 3 km od wyciągów narciarskich we włoskim ośrodku narciarskim Valdidentro znajduje się chalet z dwunastoma mieszkaniami, wybudowany w roku 2005. W sprzedaży jest kilka ostatnich apartamentów - apartamenty z dwoma sypialniami o powierzchni 40 m2, dwa mieszkania o powierzchni 85 m2 i jedno-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2. Cena obejmuje piwnicę i garaż. Roczny koszt to około 1500 €.

Zaletą ośrodka narciarskiego Valdidentro są przeważnie w połowie puste, głównie czerwone trasy (w sumie około 25 km), jak większość narciarzy pozycji do bardziej znanych ośrodków w okolicy - w Bormio i Livigno. W okolicy przeplatają się lekkie i trudne trasy biegowe na nartach. Valdidentro warto odwiedzić w lecie, kiedy piękną okolicę można zwiedzać na rowerze lub pieszo.

Okręg Livigno i Bormio

Oferujemy Państwu do zakupu nieruchomości w pobliżu wyciągów narciarskich i tras narciarskich i domów w Livigno, Bormio, Valdidentro, Valfurva i Valdisotto. Livigno jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich. Geograficznie leżą już w Dolomitach, ale pod włoskimi Alpami. Znajduje się w otwartej dolinie Aqua Granda na wysokości 1800 metrów, w pobliżu granicy ze Szwajcarią. Teraz połączone ze Szwajcarią tunelem transgranicznym Munt la Scher prowadzi miłośników jazdy na nartach Livigno z całej Europy. Możesz cieszyć się w sumie 115 km doskonale przygotowanych tras, słoneczną pogodą, pyszną kuchnią włoską, restauracjami i kawiarniami. Również latem można spędzić niezapomniany aktywny wypoczynek.

A to jeszcze nie wszystko. Livigno cieszy statut strefy bezcłowe - nie stosuje się tutaj, VAT i podatku akcyzowego. Po okazyjnych cenach można kupić ubrania, paliwo, alkohol i perfumy.

Wszystko to sprawia, że bogate miasto w Alpach Livigno, które przyciąga turystów przez cały rok z całej Europie. 

W pobliżu znajduje się ośrodek Bormio (tylko 35 km od Livigno) słynie przede wszystkim z organizowania regularnych wyścigów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim na stoku Pista Stelvio.

Czy jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Livigno, Bormio we Włoszech? Sontaktuj z nami, aby zorganizować wizytę w nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: