Usługi bankowe dla obcokrajowców w Hiszpanii? Bez problemów!

Hiszpański bank Santander przygotował ofertę dla klientów-cudzoziemców, którzy posiadają własną nieruchomość w Hiszpanii lub planują jej zakup. Oferta obejmuje najrozmaitsze produkty i usługi, od specjalnego rachunku bankowego przez kredyty po opiekę nad zwierzętami domowymi.

W roku 2018 obcokrajowcy nabyli w Hiszpanii około 65 400 nieruchomości, co w odniesieniu do roku poprzedniego stanowi wzrost o 11%. Liczba ta stanowi 12 % z ogólnej liczby przeprowadzonych transakcji kupna - sprzedaży. Mając na uwadze to, że ten trend wzrostowy trwa już kilka lat, jest oczywiste, że zainteresowanie zagranicznych nabywców nieruchomościami hiszpańskimi nie zmniejszy się w najbliższych latach. Najwięcej nabywców pochodzi z Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Największy bank hiszpański Santander dlatego przygotował dla obcokrajowców specjalne produkty i usługi:

  • Rachunek bieżący Mundo dla obcokrajowców z opłatą 10 euro za prowadzenie rachunku. Do rachunku otrzymasz bezpłatnie kartę, dzięki której możesz pobierać pieniądze z dowolnego z 30 000 bankomatów banku Santander na całym świecie.
  • Hipoteka Mundo jest przeznaczona dla obcokrajowców, którzy w Hiszpanii chcą zakupić drugie mieszkanie. Można z niej również skorzystać przy remoncie lub budowie domu.
  • Usługa Siempre Contigo obejmuje przygotowanie domu przed przyjazdem, opiekę nad zwierzętami domowymi lub dowóz z lotniska. Co więcej, nie będziesz musiał się martwić o sprawy administracyjne, możesz zlecić dowóz leków do domu lub tłumaczenie potrzebnych dokumentów.  

W Hiszpanii zostanie również rozmieszczony zespół wyspecjalizowanych managerów, którzy klientom pomogą w miejscach o największym popycie na nieruchomości.

Czy jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości w Hiszpanii? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Foto: djile / Shutterstock

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: