Zagraniczne biura nieruchomości. Opłaci się skorzystać z ich usług przy zakupie nieruchomości za granicą?

Rozważacie Państwo zakup nieruchomości za granicą? Nie wiecie jak to zrobić? Macie zamiar skorzystać z usług biura nieruchomości za granicą? Przedstawiamy Państwu argumenty, które mogą pomóc przy podjęciu takiej decyzji.

W zakupie nieruchomości za granicą mogą Państwu pomóc również polskie agencje nieruchomości. Skorzystanie z ich usług przyniesie Państwu szereg bezspornych korzyści. Te, które specjalizują się w zakresie nieruchomości zagranicznych, będą świadczyć kompleksowy serwis, wraz z przygotowaniem umowy kupna i jej przetłumaczeniem na język polski. Niezależnie od tego, że zakup za pośrednictwem agencji nieruchomości Rellox nie jest droższy niż zakup przez zagraniczne biura nieruchomości. Kupujący ma dodatkowo do dyspozycji osobę kontaktową bezpośrednio w Polsce.

Agencja nieruchomości Rellox specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w licznych nie tylko europejskich krajach, w swojej ofercie posiada nieruchomości we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Chorwacji, Austrii i Szwajcarii. Rellox jest największym sprzedawcą nieruchomości zagranicznych, prowadząc działalność w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

W przypadku Relloxu jednoznaczną zaletą jest możliwość wyboru przez Państwo z większej ilości lokalizacji niż może zaproponować miejscowe biuro, które związane jest tylko z konkretną lokalizacją. Rellox, jako specjalizowana agencja nieruchomości, może również polecić Państwu najkorzystniejszą okazję inwestycyjną w różnych obszarach. W niektórych lokalizacjach osobom zainteresowanym zakupem nieruchomości za granicą oferuje możliwość dalszego wynajmu nieruchomości. Ze względu na szeroki portfel partnerów zagranicznych i współpracujących developerów Rellox posiada również rozeznanie w zakresie innych lokalizacji, a więc może zaoferować więcej korzystniejszych wariantów zakupu nieruchomości za granicą.

Czego nie mogą załatwić Państwu agencje nieruchomości za granicą?

Wszystkie kraje europejskie mają specyficzne warunki nabywania nieruchomości. Podczas, gdy niektóre od warunków w Polsce różnią się nieznacznie, w innych należy zachować szczególną ostrożność. Będziemy ostrzegać o wszystkich przeszkodach i pułapkach, na które należy zwrócić uwagę.

Pracownicy naszej agencji nieruchomości rozmawiają w języku klienta i mogą zaoferować osobę kontaktową bezpośrednio w Polsce, z którą można się spotkać i omówić wszystkie szczegóły zakupu. Sprawą oczywistą są tłumaczenia wszystkich dokumentów na język polski, aby kupujący mógł z wszystkim zapoznać się w swoim języku.

Rellox przy zakupie zapewni kompleksowy serwis, począwszy od niezbędnego doradztwa, które obejmuje właśnie specyficzne warunki kupującego z danego kraju. Klient naturalnie otrzyma podstawowe informacje (kwestia podatkowa, ustawodawcza itp.) o kraju, w którym zamierza nabyć nieruchomość.

Podobnie jak zagraniczne agencje nieruchomości firma Rellox świadczy również wszelki serwis posprzedażny. Pomoże klientom w kontaktach z miejscowymi urzędami, ułatwi zgłoszenie do niezbędnych służb oraz w zarejestrowaniu nieruchomości w urzędach.

Agencja nieruchomości Rellox posiada oddziały oprócz Polski również w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Swoje biura lub przedstawicielstwa posiada w Czechach, Rumunii, na Węgrzech, Rosji i na Słowacji.

Czy zakup poprzez Rellox jest droższy niż przez agencję nieruchomości za granicą?

Wielu ludzi rozważa zakup nieruchomości za granicą poprzez miejscowe biuro nieruchomości ze względu na obawę wyższej ceny. To jednak jest mylna opinia. Jeżeli skorzystają Państwo z usług Relloxu, nie oznacza to żadnych dodatkowych kosztów.

Kupujący zapłaci jedynie prowizję, którą i tak musiałby zapłacić zagranicznej agencji nieruchomości. Skorzystanie z usług Relloxu nie przysparza kupującemu naprawdę żadnych dodatkowych kosztów. Wprost przeciwnie. Z prośbą o pomoc do Relloxu często zwracają się również klienci, którzy zakup nieruchomości zagranicznej rozpoczęli za pośrednictwem miejscowego biura nieruchomości i znaleźli się w patowej sytuacji. Szczególnie w przypadku problemów dotyczących z zawarciem umowy kupna i płatności ceny kupna, gdzie kupujący „naciskany“ jest do przyjęcia niekorzystnych warunków. W większości przypadków zagraniczne biuro nieruchomości reprezentuje również sprzedawcę nieruchomości, czyli w niektórych przypadkach może preferować rozwiązania, które są korzystne wyłącznie dla strony sprzedającej.

W związku z tym, że agencja nieruchomości Rellox jest na rynku sprawdzoną firmą, posiada bezpośrednie i dobre relacje bezpośrednio z developerami. W ten sposób może osiągnąć lepsze ceny, a w przypadku wielu projektów z tego względu nie jest naliczana żadna prowizja.

Jeżeli mają Państwo poważny zamiar zakupić nieruchomość za granicą, polecamy uwzględnić wszelkie za i przeciw skorzystania z usług zagranicznej agencji nieruchomości. W razie pytań proszę nie zwlekać i zwrócić się do Relloxu. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: