Apartamenty oraz willa bezpośrednio na stokach narciarskich w Bormio, Włochy

Numer referencyjny: IM19303
Kraj: Włochy
Region: Livigno & Bormio
Miasto: Bormio
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 75.00 m2
 
Cena:


Sprzedane

Niedawno wybudowany domek tuż obok stoków narciarskich w miejscowości Bormio oferuje na sprzedaż ostatnich kilka apartamentów. Ten domek z 2013 roku posiada w sumie osiem apartamentów i piwnicę. Znajduje się w San Pietro na drodze do Bormio 2000. Choć mieszkania są umeblowane, część urządzeń kupujący mogą wybierać w zależności od gustu. Są one gotowe do przekazania. Nieruchomość obejmuje również miejsce parkingowe w garażu. Chalet należy do klasy A oszczędności energetycznej

Do sprzedaży jest również dwukondygnacyjny dom o powierzchni 115 m2 w sąsiedztwie ogrodu. Ponadto jedno-pokojowe mieszkanie 45 m2 na parterze z dużym tarasem i ogrodem, a także dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 z dwoma łazienkami, położone na dwóch piętrach.

W ośrodku narciarskim w Bormio, gdzie w 2005 roku organizowano Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, można korzystać z tras dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Ośrodek oferuje łącznie 50 km tras czerwonych o deniwelacji 1.800 metrów, można również odwiedzić jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Livigno, które można łatwo dojechać samochodem lub autobusem. Na koniec pracowitego dnia można odwiedzić spa termalne lub skorzystać z wielu innych usług, które oferują Bormio, a wśród nich m.in. halę sportową, lodowisko, kino i sklepy.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: