Nieruchomości Włochy

Firma Rellox sprzedaje włoskie nieruchomości już od 2004 roku. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenia w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości w różnych obszarach. Włochy oferują urozmaiconą skalę możliwości inwestycji w nieruchomości – apartamenty i domy nad morzem, ekskluzywne wille w rustykalnym stylu w Toskanii, nadmorskie nieruchomości na Sardynii, apartamenty i domy na Riwierze Liguryjskiej lub na wybrzeżu Adriatyku. Cenowy zakres nieruchomości we Włoszech w lokalizacjach nadmorskich jest bardzo szeroki. W ofercie mamy tanie apartamenty w południowych Włoszech od około 80.000 EUR, ale również ekskluzywne nieruchomości i wille za kilka milionów EUR.

Oprócz nadmorskich lokalizacji Włochy są również popularną destynacją dla miłośników narciarstwa i górskiego środowiska. Włoskie Dolomity oferują wspaniałe warunki dla narciarstwa, przygotowane nartostrady oraz jasne i słoneczne niebo. Firma Rellox oferuje nieruchomości na niemalże na całym obszarze Dolomity Superski, łączącym 12 najwyższej klasy ośrodków narciarskich. Mniejszy urządzony apartament można nabyć w cenie około 100.000 EUR, wolno stojące domy wahają się w cenie około 350.000 EUR.

Jednym z najbardziej ulubionych obszarów dla inwestycji w nieruchomości we Włoszech jest obszar jezior północnych Lago di Garda, Lago di Como, Lago di Maggiore i inne jeziora. Jest to stosunkowo drogi obszar, ale jeżeli macie zamiar kupić apartament lub dom właśnie w tym obszarze, chętnie Państwu zaoferujemy odpowiednią nieruchomość.

Wejdź do bazy danych we Włoszech.

Dalsze informacje przygotowaliśmy dla Państwa również w sekcji Nieruchomości Włochy na stronach internetowych firmy Rellox. Na naszym serwisie internetowym są jednocześnie do dyspozycji kompleksowe informacje o naszej ofercie nieruchomości za granicą.

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: