Zostań właścicielem apartamentu lub willi bezpośrednio w toskańskiej winnicy!

Numer referencyjny: MK19688
Kraj: Włochy
Region: Toskania
Miasto: Sassofortino
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 80.00 m2 - 160.00 m2
 
Cena:
255.000 € - 795.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji

Chcielibyście mieć nieruchomość bezpośrednio w toskańskiej winnicy? Skorzystajcie z tej rzadkiej możliwości i zarezerwujcie swoją nową nieruchomość na czas!

W niepowtarzalnej lokalizacji na wzgórzach Maremma z przepięknym widokiem na Morze Śródziemne oraz wyspy Elba i Giglio powstaje kompleks apartamentów i willi. Wille zostały już wybudowane, apartamenty będą skończone w maju 2021 roku. Jest to wyjątkowa okazja, by zostać posiadaczem nieruchomości leżącej bezpośrednio w winnicy w Toskanii.

Właściciel nieruchomości w ramach tego ekskluzywnego projektu nie musi się niemal niczym zajmować – wszystko jest zorganizowane! Rezydencja oferuje hotelowy serwis, obejmujący usługi recepcji (można się tu porozumieć po włosku, angielsku, francusku, hiszpańsku i niemiecku), sprzątanie, zakupy, taksówki/transfery oraz usługi żywieniowe. Jeżeli interesuje was wynajem nieruchomości pod waszą nieobecność, także to nie stanowi problemu. Hotel zajmie się wynajmem. Nieruchomość będzie więc objęta całościowym serwisem, a wy możecie z apartamentu czy willi korzystać wyłącznie w celu rekreacji.

W rezydencji można korzystać ze wspólnego basenu znajdującego się w winnicy i na leżakach relaksować się pod toskańskim słońcem lub w cieniu drzew. Widokiem na morze i okoliczne wyspy można się rozkoszować prosto z basenu.

Rezydencja usytuowana jest w odległości pieszego spaceru od dwóch typowych toskańskich wiosek, gdzie znaleźć można sklepy, bank, pocztę, lekarza i aptekę. W barach i restauracjach można znaleźć znakomite miejscowe wino i świetną kuchnię.

Po 20 minutach jazdy można się dostać do miasteczka Grosseto, po 40 minut do Sieny oraz plaży, a po około 2 godzinach jazdy do Rzymu, Pizy lub Florencji. Dlatego jeśli wyruszacie do Włoch w poszukiwaniu zabytków historii i architektury, pięknej przyrody czy morza i plaż, będziecie zadowoleni. Wszystko można znaleźć całkiem niedaleko.

Jakie nieruchomości można kupić?

Wybierać można między trzema typami apartamentów o powierzchni 52, 97 lub 152 m2 oraz willą o powierzchni 160 m2.

  • Do dyspozycji są dwa apartamenty pierwszego typu, położone na pierwszym piętrze, z jedną sypialnią i powierzchnią 52 m2. Zaletą tych apartamentów jest zadaszony taras o powierzchni 29 m2 oraz taras klasyczny o powierzchni 27 m2. Do każdego z nich przypisane jest jedno miejsce parkingowe.
  • Kolejny typ to apartament na parterze z dwoma sypialniami, o powierzchni 97 m2. Do dyspozycji są dwa apartamenty tego rodzaju. Do apartamentu należy loggia o wielkości 16 m2, ogródek o powierzchni 49 m2 i jedno miejsce parkingowe.
  • Trzecia możliwość to jeden apartament z trzema sypialniami. Ma powierzchnię 152 m2 i jest dwupoziomowy – znajduje się na pierwszym i drugim piętrze. Należy do niego loggia o powierzchni 16 m2, zadaszony taras (29 m2), klasyczny taras (27 m2) oraz ogródek (49 m2). Ten apartament sprzedawany jest z dwoma miejscami parkingowymi.
  • Wille znajdujące się na terenie winnicy oddalone są o 5 minut spaceru od restauracji, wspólnego basenu oraz 10 minut spaceru od wioski Sassofortino. Do willi prowadzi prywatna cyprysowa aleja, gdzie można także zaparkować. Składają się z 3 sypialni i mają powierzchnię 160 m2. Wszystkie trzy sypialnie mają dostęp do prywatnych tarasów z widokiem na winnicę i Morze Śródziemne. Sypialnia na piętrze oczaruje już na pierwszy rzut oka swą romantyczną atmosferą, którą zapewnia kominek. Drugi kominek zainstalowano w holu. Częścią willi jest w pełni wyposażona kuchnia z litego drewna, z nowoczesnymi urządzeniami Miele. Na parterze przez okna francuskie można wyjść do ogrodu obsadzonego lawendą i popularnymi toskańskimi ziołami. Przyjemne otoczenie zachęca do grillowania lub odpoczynku, a to wszystko wśród przepięknych widoków. 

Zainteresowała was oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub zorganizujemy wizytę w nieruchomości we Włoszech. Spółka Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera i kupujący nie płaci prowizji od nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: