Działki budowlane w Chorwacji na sprzedaż

Zdecydowali się Państwo na zakup nieruchomości w Chorwacji i poszukują takiej, która ma dokładnie odpowiadać Państwa kryteriom? A może chcą Państwo inwestować w Chorwacji we własny projekt? Istnieje w ogóle możliwość nabycia gruntu w tym państwie? Chorwacja jest krajem, w którym możecie spełnić sen o posiadaniu własnego domu na wybrzeżu.

Sprzedaż gruntów w Chorwacji

W naszej bogatej bazie danych zgromadziliśmy wiele gruntów w nadmorskich rejonach Chorwacji na sprzedaż. Większość z nich znajduje się w Środkowej Dalmacji oraz na kilku wyspach, m.in. na Korčuli. Niektóre działki są już w pełni uzbrojone. Jeżeli nie znajdą Państwo w naszej ofercie odpowiedniego dla siebie gruntu, możemy pomóc w wyborze kierując się Państwa indywidualnymi kryteriami.

Do wyboru są mniejsze działki idealne pod budowę domu rodzinnego, a także większe tereny, na których może powstać kilka domów jednorodzinnych lub różne kompleksy mieszkaniowe.

Na wspomnianej już wyżej wyspie Korčula, oferujemy kilka gruntów położonych w pierwszej linii zabudowy od morza. Działki te są odpowiednie do wybudowania willi lub mniejszego apartamentowca. Podobne grunty bardzo szybko znajdują nabywców, ponieważ Chorwacja cieszy się dużym zainteresowaniem zagranicznych inwestorów. Nasza firma współpracuje z renomowanym belgijskim deweloperem, który ma spore doświadczenie z projektami i budową obiektów mieszkaniowych w Chorwacji. Dzięki tej współpracy możemy zrealizować indywidualne projekty budowlane naszych klientów.

Przebieg całego procesu realizacji projektu wymaga od klienta minimum zaangażowania. Na jego barkach spoczywa wyłącznie wybór projektu oraz ustalenie budżetu. Do wyboru są mniejsze domki jednorodzinne oraz luksusowe wille. Usługi naszej firmy natomiast obejmują kompleksową realizację projektu budowlanego, począwszy od załatwienia pozwolenia na budowę, przez projekt architektoniczny, aż po realizację budowy, negocjacje z chorwackimi urzędami oraz zapewnienie dozoru budowlanego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem i sprzedażą gruntów w Chorwacji, prosimy o kontakt.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: