Wiadomości

Wyświetlone zapisy: from 1 to 10 (razem 12)
Strona: 1 2 »

Niesamowita rezydencja willi i apartamentów tuż przy toskańskiej winnicy

Zobacz nowe zdjęcia z wyjątkowego ośrodka willi i apartamentów położonego bezpośrednio na toskańskiej winnicy w wyjątkowym miejscu na wzgórzach Maremma ze spektakularnymi widokami na Morze Śródziemne oraz wyspy Elba i Giglio.

27-05-2021 Więcej

Nieruchomość we Włoszech: najlepszy czas na zakup

Liczba nieruchomości sprzedawanych we Włoszech w tym roku wzrosła, ale ich ceny są nadal znacznie poniżej poziomu, który osiągnęły przed kryzysem.

22-10-2019 Więcej

NOWOŚĆ – Nowy ośrodek bezpośrednio przy prywatnej pla ży w Lido di Jesolo

Przedstawiamy nowy wspaniały ośrodek apartamentów, który znajduje się w pierwszej linii od morza z bezpośrednim dostępem do prywatnej piaszczystej plaży w popularnym Lido di Jesolo.

31-05-2019 Więcej

Ceny włoskich nieruchomości ustabilizują się w tym roku

Według danych Eurostatu, ceny nieruchomości w Europie aktualnie rosną, jednak włoski rynek pozostaje poniekąd w tyle. Ceny tutaj spadają powoli od 2008 r., chociaż wzrasta liczba transakcji, a sytuacja na rynku nieruchomości poprawia się od roku 2015.

17-02-2019 Więcej

Najlepsze ośrodki narciarskie we Włoszech dla każdego

Włochy jako cel narciarski jest o wiele bardziej naturalny niż ich konkurenci we Francji, Szwajcarii i Austrii. Nacisk jest tu kładziony na zabawę i relaks, a nie na najwyższe wyniki sportowe. Jeżeli dodatkowo uwzględnimy stosunkowo korzystne ceny, dobre jedzenie i niesamowite atmosferę, to włoskie ośrodki narciarskie są właśnie dla Ciebie.

28-10-2018 Więcej

Pięć włoskich regionów nadających się na stylową emeryturę

Włochy są idealnym miejscem dla każdego, kto po przejściu na emeryturę marzy o wyjeździe za granicę. Ten kraj oferuje wspaniałą różnorodność przyrody, doskonały system opieki medycznej i wysokiej jakości żywienie oraz wina, ze względu na które przyjeżdżają ludzie z całego świata.

28-08-2018 Więcej

Włochy: wzrost zainteresowania nieruchomościami wśród zagranicznych nabywców

Od dawna Włochy są ulubionym celem turystów pochodzących ze wszystkich zakątków świata. Przyciągają ich tutaj przepiękne plaże, wyjątkowe zabytki oraz wyśmienita kuchnia.

06-10-2013 Więcej

Ceny nieruchomości we Włoszech pozostają stabilne

Specjaliści z sektora nieruchomości oczekują, że w 2013 roku włoski rynek nie dotkną żadne wyraźne zmiany.

30-05-2013 Więcej

Ceny luksusowych nieruchomości we Włoszech utrzymują się na stabilnym poziomie

Ceny luksusowych nieruchomości we Włoszech są odporne na wahania i spadki cen. Następstwem kryzysu w połowie 2008 roku był spadek cen domów mieszkalnych o blisko jedną trzecią ich wartości i zaledwie o jedną piątą w przypadku luksusowych rezydencji.

20-01-2013 Więcej

Włoski rynek nieruchomości przeżywa załamanie

Według najnowszych raportów, włoski rynek nieruchomości przeżywa jeden z największych kryzysów finansowych w historii. Włochy były jednym z państw, w którym był bardzo duży odsetek zagranicznych rezydentów.

30-08-2012 Więcej
Wyświetlone zapisy: from 1 to 10 (razem 12)
Strona: 1 2 »
Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: