Obergurgl – idealne miejsce dla inwestorów i miłośników sportów zimowych

Obergurgl to nie tylko najwyżej położona wioska w całej Europie, ale i jeden z najpopularniejszych alpejskich rejonów narciarskich Obergurgl /Hochgurgl położonych w Austrii. Ulubiona destynacja miłośników sportów zimowych, którzy korzystają z bardzo długiego sezonu trwającego od początku listopada do końca maja.

Z Obergurgl (1930 m n.p.m.) można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na otaczające ją góry, a to na dwadzieścia jeden trzytysięczników. Wioska położona jest w gminie Solden, zaledwie 14 km od ośrodka narciarskiego niosącego tą samą nazwę, który jest znany dzięki lodowcowi Rettenbach.

Na narciarzy czekają tu nowoczesne wyciągi o dużej przepustowości oraz 110 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Kurort oferuje 55 km tras czerwonych, 35 km tras niebieskich oraz 20 km tras czarnych. Miasteczko jest także idealne dla osób, które chcą odpocząć od auta – wyciągi, nartostrady, szkoły jazdy na nartach i snowboardzie, liczne restauracje, bary oraz sklepy znajdują się w odległości spaceru.

Obergurgl zachowuje status ekskluzywnego miejsca, a to m.in. dlatego, że liczba tutejszych nieruchomości na sprzedaż jest bardzo ograniczona. Większość właścicieli obiektów mieszkalnych i użytkowych nie jest skłonna do pozbycia się swoich nieruchomości, a budowa nowych obiektów jest rzadkością. Ceny tutejszych nieruchomości są znacznie wyższe (aż o 8.000,- EUR / m2) niż w większości innych ośrodków alpejskich. Pomimo ograniczonej oferty, jest to wciąż doskonała inwestycja, która zaowocuje w przyszłości. Nieruchomości w Obergurgel przyciągają wielu inwestorów pochodzących głównie z Wielkiej Brytanii.

Ostatnia szansa nabycia nieruchomości w malowniczym ośrodku zimowym! Nasza oferta skierowana jest do osób, które poszukują apartamentu bezpośrednio w Obergurgel, w pobliżu wyciągu narciarskiego. Jesteśmy skłonni odpowiedzieć na jakiekolwiek Państwa pytania oraz udzielić szczegółowych informacji o tej i innych nieruchomościach na terenie całej Austrii. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: